Premiera odświeżonego Icewind Dale 30 października
Beamdog już 30 października tego roku udostępni na Steamie oraz platformie GOG.com swoje najnowsze dzieło. Mowa o odświeżonej wersji Icewind Dale. Gra została opracowana w podobny sposób jak Baldur's Gate: Enhanced Edition, czyli przede wszystkim twórcy poprawili nieco grafikę i podbili jej rozdzielczość. Icewind Dale w wersji Enhanced Edition ma zawierać również dodatki Heart of Winter i Trials of the Luremaster.
Całość będzie można pobrać na PC oraz Macach. Wzorem Baldur's Gate, w późniejszym czasie możemy się także spodziewać edycji na platformy mobilne.
Gra kosztuje niecałe 20 dolarów i z pewnością dostarczy wiele godzin świetnej zabawy. O ile oczywiście lubicie tego rodzaju klimaty? Nie da się ukryć, że gry RPG od roku 2000, a wtedy właśnie debiutował Icewind Dale, sporo się zmieniły.