Premiera horroru Deadlight: Director’s Cut już dzisiaj. Oglądajcie nowe zwiastuny

Gra debiutuje w odświeżonej formie na konsolach obecnej generacji oraz PC.

Wydawnictwo Techland, oficjalny partner Koch Media na polskim rynku, informuje o premierze Deadlight: Director’s Cut – gry z gatunku survival horror, prezentującej oryginalne podejście do tematu epidemii zombie. Produkcja studia Tequila Works trafia na konsole obecnej generacji oraz na platformę PC w odświeżonej odsłonie. Z tej okazji prezentujemy dwa zwiastuny – fabularny oraz przedstawiający nowy tryb rozgrywki.


– Kiedy czasy się zmieniają, ludzie też muszą się zmienić panie Wayne – te słowa słyszy z ust jednej z napotkanych osób bohater gry. Jest rok 1986, epidemia zombie szaleje na przedmieściach Seattle. Randal Wayne uczy się nowej rzeczywistości, w której po ulicach błąkają się krwiożercze potwory. Musi odnaleźć zaginioną żonę i córkę. Z czasem okazuje się, że poszukiwania to jedynie wstęp do skomplikowanej historii. W obliczu desperackiej walki o życie, gdy codzienność jaką znamy przestaje istnieć, najgorszym wrogiem człowieka często nie są nieumarli.

Fabularny zwiastun Deadlight: Director’s Cut

Fabuła Deadlight: Director’s Cut czerpie z kanonu popkultury zombie, ale też dodaje indywidualne, oryginalne elementy. Historia przypomina ruchomy komiks.

Zwiastun przedstawiający szczegóły nowego trybu gry – Survival Areny

Oryginalny Deadlight był hitem cyfrowej platformy dystrybucji – Xbox Live Arcade. Teraz gra powraca w wersji na konsole obecnej generacji oraz na PC w odświeżonej formie. Produkcja po raz pierwszy trafi do pudełek, po raz pierwszy też będą mieli okazję posmakować jej posiadacze konsoli z rodziny PlayStation. Oprawa zyskała nowy wymiar – dodano rozdzielczość full HD oraz poprawiono animację. Zadbano o nowe bronie, wysoce wymagający – “Nightmare” (poziom trudności) oraz nowy tryb gry z systemem rankingowym – Survival Arenę. Dodatkowo w wydaniu znalazły się dzienniki dewelopera, odsłaniające kulisy produkcji, oraz cyfrowy artbook.

Deadlight: Director’s Cut jest już dostępny na rynku w cenie 99,90 zł w wersji na PlayStation 4 i Xbox’a One oraz 59,90 zł – na PC.

Źródło: Techland

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

15 Shares
Share15
+1
Tweet