Premiera Homefront: The Revolution dopiero w przyszłym roku

Zmiana planów z pewnością wyjdzie grze na dobre.

Homefront: The Revolution miało pojawić się na rynku do końca tego roku, jednak firma Deep Silver postanowiła dać zespołowi pracującemu nad projektem trochę więcej czasu. Premierę opóźniono tym samym do 2016 roku. Tytuł powstaje na PC oraz konsole nowej generacji: PlayStation 4 i Xbox One.


Jeśli nie pamiętacie, losy powstawania Homefront: The Revolution są trochę zagmatwane. Początkowo za grę odpowiadał brytyjski oddział Cryteka. W zeszłym roku firma popadła jednak w poważne tarapaty finansowe i w konsekwencji prawa do marki Homefront przejęło Koch Media wraz z Deep Silver. Powołano wówczas nowe studio Dambuster, które zajmuje się obecnie kończeniem The Revolution.

Przypominamy, że Homefront: The Revolution jest kontynuacją pierwszoosobowej strzelaniny Homefront. Akcja tytułu rozegra się kilka lat po rozpoczęciu okupacji ziemi amerykańskiej przez siły Korei Północnej. Gracze wcielą się w jednego z członków ruchu oporu, który wyruszy na zniszczone i okupowane ulice Filadelfii. Poniżej przypominamy trailer.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 Shares
Share
+1
Tweet