Darmowe Homefront: The Revolution tylko przez weekend

Darmowe Homefront: The Revolution tylko przez weekend
Newsy PC Polecamy

Steam umożliwia sprawdzenie gry oraz tańszy zakup.

Przez najbliższy weekend macie okazję zagrać za darmo w Homefront: The Revolution, które zadebiutowało w maju na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Darmowe granie dotyczy oczywiście jedynie wersji na pecety i jest możliwe poprzez platformę Steam.

Homefront: The Revolution nie zostało zbyt entuzjastycznie przyjęte przez graczy oraz recenzentów. Średnia z 48 recenzji zebranych przez serwis Metacritic wynosi zaledwie 54/100. Wynika to m.in. z tego, że tytuł w dniu premiery cierpiał na problemy z wydajnością, które zostały jednak zlikwidowane i kto wie, jakie oceny posypałyby się dla gry, gdyby brać pod uwagę obecną jej wersję.

Jeśli chcecie więc spróbować i dać szansę Homefront: The Revolution, przez nadchodzący weekend pogracie za darmo i dotyczy to zarówno trybu kampanii jak i Resistance Mode. Do 12 września można też kupić tytuł o 40 proc. taniej, zatem jeśli ktoś przekona się do produkcji, nadarza się niezła okazja.

Homefront: The Revolution – zwiastun premierowy

Przypominamy, że fabuła gry skupia się wokół fikcyjnego konfliktu pomiędzy Koreą Północną a USA. Stany Zjednoczone znajdują się pod okupacją, a my, jako członek działającego na ulicach Filadelfii ruchu oporu, ruszamy do walki o wolność. Kampania fabularna powinna nam wystarczyć na około 30 godzin zabawy. Kto chętny?

Zwiastun fabularny gry Homefront: The Revolution

Gracz, jako niedoświadczony rekrut, nowy członek ruchu oporu – Ethan Brady, zostaje wciągnięty w desperacką batalię o wolność. W tym samym czasie opozycja próbuje uratować człowieka zdolnego porwać ludzi do powstania – Benjamina Walkera, znanego pod pseudonimem „Głos Wolności”.

Jak daleko ruch oporu posunie się by osiągnąć zamierzone cele i czy cel faktycznie uświęca środki? Opowieść, utrzymana w mrocznym i brutalnym klimacie, przekłada się na około 30 godzin kampanii dla pojedynczego gracza, rozgrywającej się w otwartym świecie.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie