Gamedec lewitacja

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Premiera Gamedec opóźniona. Podano przyczyny

RPG od polskiego dewelopera Anshar Studios zadebiutuje dopiero w 2021. Jako powód twórcy podają negatywną informację zwrotną od osób testujących produkcję.

Jeśli ktoś czeka na premierę polskiego Disco Elysium, to poczeka jeszcze trochę – tytuł na pewno nie wyjdzie w tym roku. Na koncie Gamedec na Twitterze pojawił się niedawno wpis, w którym autorzy informują o przełożeniu debiutu gry na 2021. Nie podano konkretnej daty, ale przynajmniej wyjaśniono motywy decyzji.

Miały na nią wpływ informacje zwrotne, jakie dotarły do autorów po testach RPG-a. Jak czytamy w oświadczeniu, uwagi testerów były niezwykle szczere, czasem nawet brutalne, ale zawsze bardzo pomocne i konstruktywne.

O dalszych postępach w pracach nad produkcją polskie studio będzie informować na bieżąco.

Gamedec to cyberpunkowa gra RPG, w której wzorem ciepło przyjętego Disco Elysium wcielimy się w prywatnego detektywa i będziemy rozwiązywać kryminalne zagadki. Podejmowane przez gracza wybory ukształtują głównego bohatera i wpłyną na bieg fabuły. Produkcja ma nam dać swego rodzaju wolność w doborze metod działania: misje będzie można ukończyć zarówno metodami pokojowymi, takimi jak dyplomacja, jak i przy użyciu bardziej radykalnych środków.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się