Premiera Death Stranding – Hideo Kojima o tym, do kiedy gra na pewno zostanie wydana

Premiera Death Stranding – Hideo Kojima o tym, do kiedy gra na pewno zostanie wydana
Newsy Polecamy PS4

Liczymy na mocny tytuł na wyłączność dla PlayStation 4.

Death Stranding to tytuł wciąż owiany sporą tajemnicą, lecz ostatnie dni przynoszą nam trochę świeżych informacji. Hideo Kojima wspominał już tydzień temu na konferencji Sony, że produkcja zaoferuje otwarty świat wypełniony akcją, w którym dostaniemy pewien stopień swobody. Gra będzie posiadała funkcje sieciowe i wsparcie dla rozdzielczości 4K oraz obrazu HDR.

Teraz słynny deweloper dodaje do tego kilka kolejnych smaczków. Podczas TGS 2016 Kojima przekomarzał się z dziennikarzami i graczami odnośnie daty premiery Death Stranding. Zażartował, że tytuł pojawi się na rynku przed nadchodzącą olimpiadą (2020 rok), a następnie dodał, że gra wyjdzie wcześniej niż w roku, w którym osadzona jest akcja anime Akira (2019 rok). Wychodzi zatem na to, że Death Stranding wyląduje na rynku w 2018 roku, lecz równie możliwe – lecz mało prawdopodobne – że zagramy nawet pod koniec przyszłego roku.

Hideo Kojima wspomniał również, że w grze pojawi się grywalny bohater płci żeńskiej, który stanie obok znanego już aktora Normana Reedusa. Nie wiadomo jednak, kto wcieli się w kobietę, ponoć kastingi są w toku.

Hideo Kojima pewny swego: Death Stranding najlepszą grą, jaką stworzę

Death Stranding będzie pierwszą grą Hideo Kojimy, za jaką zabrał się twórca po opuszczeniu Konami. Póki co o nowym projekcie wiemy tyle, że będzie ekskluzywną produkcją na konsolę PlayStation 4, w którym główny bohater zostanie zagrany przez Normana Reedusa, znanego z roli Daryla Dixona w serialu The Walking Dead. Fabuła, gatunek gry i inne szczegóły? Póki co, nic nie ujawniono.

Death Stranding znajduje się zapewne na wczesnym etapie rozwoju, lecz już teraz Hideo Kojima jest pewny, że tytuł osiągnie sukces i będzie jego najlepszą grą, jaką dotychczas stworzył. Te wielkie słowa deweloper wypowiedział podczas Develop Conference (cytujemy za serwisem Gamespot): Zawsze kiedy brałem się za jakąś grę, musiałem z czegoś rezygnować albo przynajmniej iść na kompromis. Tym razem pracuję z Wami [Mark Cerny] i dostaję od Was technologię, dzięki której nie będę miał tego typu problemów. Tworzymy coś zupełnie nowego, czego wcześniej nie widzieliście. To będzie moja najlepsza gra do tej pory i jestem o tym przekonany.

Ciekawe, czy gracze również będą tacy podekscytowani z Death Stranding. Miejmy nadzieję, że tytuł naprawdę rzuci nas na kolana. Znając talent Hideo Kojimy, rzeczywiście jest to prawdopodobne. Też tak sądzicie?

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie