Premie w GTA Online. 50% zniżki na jachty i nieruchomości

Premie w GTA Online. 50% zniżki na jachty i nieruchomości
Newsy PC PS4 XOne

To jednak nie wszystko.

Od 9 do 15 września można załapać się na duże zniżki w trakcie zakupu nieruchomości oraz jachtów i pojazdów. Przez cały tydzień Docktease oferuje 50% zniżki na jachty Galaxy i wszystkie ulepszenia. Zanim rzucicie kotwicę na niebieskich wodach oceanów, wyposażcie swoją łódź we wszystkie potrzebne udogodnienia, bo modyfikacje jachtu, m.in. chromowe wykończenia i kombinacje kolorów, są teraz tańsze o 25%.

Na dzisiejszym rynku królują nabywcy, więc Dynasty8 musi walczyć o klientów, oferując ogromne zniżki, w tym 50% na wszystkie nieruchomości, a także 25% na wystroje. Dynasty8 Executive zapewnia też o 50% tańsze biura i 25% zniżki na wystrój biur i ich modyfikacje.

Przygotowań nigdy za wiele, więc teraz jest dobra pora, aby sprawić sobie Cargoboba bądź Buckinghama Valkyrie, bo oba można dostać w Warstock Cache & Carry za połowę ceny. W przypadku Valkyrie tymczasowo zdjęto także wymaganie uprzedniego ukończenia napadu na Humane Labs.

Brygada Benny’s Original Motor Works także wchodzi do akcji, oferując 25% zniżki na ulepszenie Bravado Banshee do wersji 900R. Podjedźcie swoją standardową maszyną do warsztatu w Strawberry i wyjedźcie podrasowaną, ultraszybką bestią.

Aktualny kaskaderski wyścig premium to popularna „Pętla w centrum”, która przeznaczona jest dla Banshee 900R, i jak sama nazwa wskazuje jest to seria pętli, śrub i skoczni w centrum Los Santos. Trzech najlepszych kierowców otrzymuje nagrody pieniężne, a wszyscy uczestnicy potrójne premie RP. Jeśli chcecie od razu wskoczyć do akcji, skorzystajcie z aplikacji Szybka akcja w telefonie bądź odwiedźcie żółty znacznik wyścigu premium na Legion Square.

GTA Online
GTA Online

Źródło: Rockstar Social Games

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie