Pozostało 8 dni do testów wiedźmińskiej gry

Już niebawem będzie okazja do sprawdzenia produkcji.

CD Projekt RED ogłasza, że publiczna beta GWINT Wiedźmińska Gra Karciana rozpocznie się 24 maja i dostępna będzie na PC oraz na konsolach Xbox One i PlayStation 4. – Publiczna Beta to kolejny etap tworzenia GWINTA, do udziału w którym zapraszamy wszystkich graczy – tych, którzy byli z nami do tej pory oraz osoby, dla których będzie to pierwsza okazja do zagrania w wiedźmińską karciankę – zachęca Benjamin Lee, Development Director z CD PROJEKT RED. – Nie możemy się doczekać, by wspólnie z Wami wszystkimi dalej rozwijać GWINTA – dodaje Lee.

Prezentacja Publicznej Bety w języku angielskim odbędzie się dziś (17 maja) o 21:00 czasu polskiego na oficjalnym kanale CD PROJEKT RED w serwisie Twitch.

Aby zapewnić wszystkim graczom równe szanse na starcie Publicznej Bety, dotychczasowe kolekcje kart oraz postępy zostaną zresetowane. Za udział w Zamkniętej Becie gracze otrzymają Beczki z Kartami oraz inne nagrody.

Od 22 do 24 maja serwery GWINTA będą niedostępne ze względu na prace konserwacyjne, które mają na celu przygotowanie gry do startu Publicznej Bety.

Źródło: CD Projekt RED

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.