Powstaje gra o nielegalnych przeszczepach mechanicznych części ciała

Jeśli marzyliście, by zostać doktorem Frankensteinem, w tej grze będziecie mieli okazję spełnić swoje pragnienie. Cyborg Mechanic to taki Frankenstein przyszłości.

Ból ręki? Powolne poruszanie się? Wolne myślenie? Ludzkie ciało i umysł mają sporo ograniczeń. W Cyborg Mechanic będą sobie zdawać z tego sprawę nasi pacjenci, którzy przyjdą do nas z prośbą o ulepszenie organizmu. Naszym głównym zadaniem w tym miłym symulatorze stanie się krojenie pacjenta w jakiejś ciemnej piwnicy w niesterylnych warunkach i zastępowanie ludzkich części ciała zmechanizowanymi.

Wśród grona pacjentów znajdą się żołnierze czy ochroniarze, dla których sprawność ciała to podstawa; nie zabraknie też zwykłych wariatów, którzy przyjdą tu z ciekawości.

Operacje w Cyborg Mechanic będą oczywiście nielegalne. Dlatego ścigać nas ma policja, która chętnie udaremni zabieg. Im większą renomą będziemy się cieszyć w lekarskim półświatku, tym bardziej natarczywe staną się ataki oficerów. W miarę postępów w grze uzyskamy dostęp do nowego wyposażenia i sprzętu. Oczywiście będziemy musieli liczyć się z faktem, że operacje wykonywane będą na ludzkich organizmach, a każdy nasz błąd może skutkować niepełnosprawnością czy nawet śmiercią pacjenta.

Gra jest tworzona przez studio Tomula Games. Jej planowaną datę premiery Steam określa na rok 2021.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: