Powstaje gra o nielegalnych przeszczepach mechanicznych części ciała

Jeśli marzyliście, by zostać doktorem Frankensteinem, w tej grze będziecie mieli okazję spełnić swoje pragnienie. Cyborg Mechanic to taki Frankenstein przyszłości.

Ból ręki? Powolne poruszanie się? Wolne myślenie? Ludzkie ciało i umysł mają sporo ograniczeń. W Cyborg Mechanic będą sobie zdawać z tego sprawę nasi pacjenci, którzy przyjdą do nas z prośbą o ulepszenie organizmu. Naszym głównym zadaniem w tym miłym symulatorze stanie się krojenie pacjenta w jakiejś ciemnej piwnicy w niesterylnych warunkach i zastępowanie ludzkich części ciała zmechanizowanymi.

Wśród grona pacjentów znajdą się żołnierze czy ochroniarze, dla których sprawność ciała to podstawa; nie zabraknie też zwykłych wariatów, którzy przyjdą tu z ciekawości.

Operacje w Cyborg Mechanic będą oczywiście nielegalne. Dlatego ścigać nas ma policja, która chętnie udaremni zabieg. Im większą renomą będziemy się cieszyć w lekarskim półświatku, tym bardziej natarczywe staną się ataki oficerów. W miarę postępów w grze uzyskamy dostęp do nowego wyposażenia i sprzętu. Oczywiście będziemy musieli liczyć się z faktem, że operacje wykonywane będą na ludzkich organizmach, a każdy nasz błąd może skutkować niepełnosprawnością czy nawet śmiercią pacjenta.

Gra jest tworzona przez studio Tomula Games. Jej planowaną datę premiery Steam określa na rok 2021.