Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Polskie studio tworzy grę o drwalu. Zobaczcie gameplay z WoodZone

Twórcy z DeSand pracują nad nietuzinkowym tytułem. WoodZone pozwoli graczom na własnej skórze przekonać się, co to znaczy być drwalem.

W polskiej grze wcielimy się w postać prostego rębacza, który będzie piął się po (drewnianych) szczeblach kariery. Na początku zajmiemy się pozyskiwaniem i obróbką drewna, by zarobić na lepszy sprzęt. Z czasem założymy własne przedsiębiorstwo i będziemy dbać o jego rozwój.

W internecie jest dostępny filmik, który prezentuje fragmenty rozgrywki. Być może nie jest do produkcja AAA, ale na pewno znajdą się gracze, którym bycie drwalem przypadnie do gustu.

Twórcy zorganizowali zbiórkę na tytuł na Kickstarterze. Kwota, jaka jest potrzebna, to 12 tysięcy dolarów. Osoby zainteresowane wsparciem projektu odsyłamy pod ten adres.

Nie jest znana jeszcze dokładna data premiery WoodZone; twórcy poinformowali nas, że będzie to IV kwartał 2020. Można dodawać grę do listy życzeń na platformie Valve.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się