Gdzie mieszka Pokimane? Dziewczyna spanikowała, niemal się wydało [WIDEO]

Pokimane wpadka z zegarkiem
Newsy Rozrywka

Mało brakowało, a miejsce gdzie mieszka Pokimane, zostałoby ujawnione. Trzeba przyznać, że miała sporo szczęścia.

Pokimane to jedna z największych gwiazd na Twitchu, mająca miliony fanów na całym świecie. Mając zaledwie 26 lat, zbudowała ogromnie popularną markę wokół siebie, przyciągając różnych graczy. Nie ma więc w tym nic dziwnego, że chroni swoją prywatność, która w ostatnim czasie mogła zostać mocno naruszona. I to przez wpadkę z zegarkiem.

Podczas niedawnej relacji na żywo, przeżyła niemały szok, kiedy jej Apple Watch zaczął głośno mówić, przekazując prywatne informacje. Mało brakowało, a wyjawiłby jej miejsce zamieszkania. W porę uciszyła zegarek, a całą reakcję możecie zobaczyć na materiale wideo poniżej.

Skąd taka paniczna reakcja Pokimane? Otóż nieraz już się zdarzało, że streamerka była nękana przez fanów. Jeden z nich próbował już nawet publicznie ujawnić jej adres zamieszkania.

Wygląda jednak na to, że następnym razem Pokimane zrezygnuje noszenia Apple Watch w trakcie relacji na żywo.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie