Podsumowanie konferencji Ubisoftu na E3 2017

Zobaczcie wszystko w jednym miejscu.

Konferencja Ubisoftu w trakcie tegorocznego E3 2017 już za nami. Nie zabrakło gier, których spodziewaliśmy się od dawna, ale Francuzom udało się również zaskoczyć publikę.

Zacznijmy od gier, które wiedzieliśmy, że będą. Pojawił się nowy gameplay z Assassin’s Creed Origins. Gra wygląda naprawdę bardzo dobrze nie tylko pod względem wizualnym. Liczymy na wdrożenie nowych rozwiązań do rozgrywki, które okażą się pozytywne dla serii.

Zobaczyliśmy też sporych rozmiarów gameplay z Far Cry 5. Po raz kolejny widać, że Ubisoft stawia na rozmach. Rozgrywka wygląda ciekawie, ale nam do gustu przypadł przede wszystkim klimat amerykańskiej prowincji.

W trakcie pokazu zobaczyliśmy też drugą odsłonę The Crew. Tutaj zaskoczeniem było dodanie samolotów i motorówek do serii.

Ponadto Ubisoft zaprezentował nową markę – Skull and Bones, która ma zadatki na jedną z lepszych gier pirackich ostatnich lat. Dlaczego? Przekonajcie się oglądając gameplay.

Na koniec Francuzi pokazali prawdziwą bombę. To Beyond Good and Evil 2. Trochę nie chce nam się wierzyć, że ten tytuł w końcu powstanie (było już kilka prób reaktywacji), ale mamy nadzieję mylić się w tej prognozie. Ubisoft chciał koniecznie zaskoczyć na końcu. Bez tej zapowiedzi konferencja nie byłaby tak intrygująca.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.