Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Po GTA 5 kolejne świetne gry za darmo? Przeciek z darmoszkami w Epic Games Store

Epic Games Store rozbiło bank wrzucając do swojego sklepu GTA 5 za darmo. Firma jeszcze nie ujawniła, jaką grę pobierzemy w przyszłym tygodniu, lecz po sieci krąży screen, który pokazuje nie tylko najbliższą, lecz również dwie kolejne niespodzianki.

GTA 5 do pobrania za darmo w tym tygodniu, a od 21 maja Civilization VI – wynika z przecieku, który ponoć prezentuje następne darmowe gry w Epic Games Store. Od 28 maja sklep ma rozdawać natomiast Borderlands The Handsome Collection. Wreszcie, od 4 czerwca, gracze na PC będą mogli zdobyć bezpłatną kopię ARK: Survival Evolved.

Informacja jest nieoficjalna i pochodzi z grafiki, która rozlewa się po internecie i można ją zobaczyć choćby na forum Reddit. Ciekawe, czy Epicy rzeczywiście, po GTA 5, nie będą zwalniać tempa i rozdadzą wspomniane produkcje.

Przypominamy, że niedawno popularna była również plotka, według której to Wiedźmin 3 jest kolejną darmową grą w Epic Games Store. Przywoływana grafika jednak na to nie wskazuje.

Czekamy zatem do 21 maja z nadzieją, że Epic Games Store zaskoczy czymś dużym. Oby tylko serwery wytrzymały…

Epic Games Store – czy te gry będą za darmo?
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się