Wiemy, kiedy spodziewać się wielkiego pokazu gier na PS5. PlayStation zabłyśnie?

PlayStation Showcase - podsumowanie, wszystkie zwiastuny, co się działo
Newsy PS4 PS5

Jeff Grubb podzielił się swoją rozpiską gamingowych wydarzeń tego lata. Wynika z niej, że pokaz PlayStation Showcase jest już za rogiem.

Jeżeli to prawda, fani “niebieskich” mogą liczyć na potężny zastrzyk nowości i zapowiedzi. Teoretycznie, bo presja na Sony jest tak wielka, że nie wiem, czy uda im się zadowolić graczy. Wszak obecna generacja do tej pory nie oferuje zbyt wiele, a premiery “exclusive’ów” rozłożone są w czasie tak bardzo, iż niemal wydaje się, że konsole już ich nie mają. Oby to się wkrótce zmieniło. Kiedy dokładnie?

Znany insider Jeff Grubb wrzucił na Twittera swój własny harmonogram gamingowych eventów. Widać na nim daty Summer Game Fest czy pokazu Microsoftu, ale były one już potwierdzone już wcześniej. Znajdziemy tam jednak wzmiankę o PlayStation Showcase, które ma odbyć się “w tygodniu 25 maja”. Jednocześnie Grubb zastrzegł, iż nie oznacza to, że wydarzenie faktycznie będzie stricte tego dnia.

Napisałem “tydzień 25 maja”, ponieważ jest to prawdopodobnie najpóźniejszy tydzień, w którym może się to zdarzyć. Ale może się zdarzyć wcześniej. Po prostu nie chcę powiedzieć tydzień 21 maja, a potem ludzie się wściekają, gdy nie dzieje się to w niedzielę.

– wyjaśnił Grubb w kolejnym wpisie

Zaledwie wczoraj dostaliśmy jeszcze inne nieoficjalne informacje związane z nadchodzącym pokazem. PlayStation podobno pokaże nowe gry Konami, w tym ponoć Metal Gear Solid 3 Remake oraz Silent Hill 2. Mamy jednak nadzieję, że będą też jakieś niespodzianki, bo inaczej gracze mogą czuć się co najwyżej niezadowoleni.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie