PlayStation - nowe gry, kolaż grafik z najróżniejszymi bohaterami z gier

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

PlayStation zadało pytanie o GOTY. Gracze już typują!

PlayStation na swoim oficjalnym koncie na Twitterze zapytało graczy z całego świata o wytypowanie gry, która w ich opinii mogłaby już uzyskać tytuł GOTY.

Poniżej możecie zobaczyć wspomniany wpis. Zachęcam do udzielenia odpowiedzi na omawiane w newsie pytanie, ponieważ być może PlayStation przygotuje w przyszłości z tym związane wykresy. Jakie odpowiedzi najczęściej przewijają się w komentarzach?

Dla wielu sporym zaskoczeniem może być fakt, że dotychczas najczęściej przewija się Returnal. Jeśli pominęliście tę pozycję, zachęcam do zapoznania się z naszą recenzją. Co ciekawe, na drugim miejscu znalazłoby się „Chcę kupić PS5”. Jak widać problemy z dostępnością sprzętu na reszcie globu dalej występują.

Często też pojawia się też niedawno wydany Ratchet & Clank: Rift Apart oraz Resident Evil Village. Te tytuły już bez wątpienia i w naszym kraju się bardzo dobrze przyjęły, więc tym bardziej się nie dziwię, że tak często przewijają się pod powyższym tweetem.

Waszym zdaniem inne, dotychczasowe premiery tego roku mogłyby zasłużyć na miano Game of the Year? A może macie inne propozycje? Zachęcam do pochwalenia się swoimi pomysłami w komentarzach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się