Nagrody za granie. Oto oferta PlayStation Stars na listopad 2022

PlayStation Stars już w Polsce. Zbierajcie punkty i wymieniajcie je na gry
Newsy PS4 PS5

Sony ujawniło, jakie bonusy czekają na nas w listopadzie w programie PlayStation Stars. Dostaniesz je, jeśli… zagrasz w jakąś grę, lub kupiłeś np. nowe God of War.

Kto nie zarejestrował się jeszcze w PlayStation Stars, może to zrobić (oczywiście za darmo) na oficjalnej stronie programu lojalnościowego. W listopadzie czekają na graczy kolejne kampanie, za które będą nagrody. Oto one!

PlayStation Stars na listopad 2022 – nagrody

Wspomnę jeszcze, że ukończenie danej kampanii pozwala odblokować cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie lub punkty PlayStation Stars. Punkty można z kolei wymieniać na limitowane edycje cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich, doładowania portfela do PS Store lub wybrane gry z cyfrowego sklepu PlayStation.

A tak prezentują się kampanie na listopad:

  1. Kampania God of War Ragnarok – jeśli kupiłeś w PS Store jakiekolwiek wydanie najnowszej gry z Kratosem, otrzymasz cyfrowy przedmiot kolekcjonerski.
  2. Kampania z okazji 20. lecia Ratchet & Clank – wystarczy zagrać w dowolną grę na PS4 lub PS5, aby uczcić rocznicę serii. Otrzymasz za to najbardziej wytwornego szpiega we wszechświecie (ze znaczną zawartością półprzewodników).
  3. Kampania poświęcona PlayStation 3 (dla posiadaczy PS3 Clear Black lub Ceramic White) – zagraj w dowolną grę na PS4 lub PS5, aby otrzymać swój cyfrowy przedmiot kolekcjonerski.
  4. Kampania dodatkowa – po prostu zagraj w swoją ulubioną grę na PS4 lub PS5 w tym miesiącu, aby otrzymać cyfrowy przedmiot kolekcjonerski Tyrannosaurus Rex.

Na drugiej podstronie zobaczysz, jak wyglądają nagrody z poszczególnych kampanii.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie