PlayStation Pulse Elite – data sklepowej dostępności flagowego zestawu słuchawkowego. Realistyczny dźwięk i długi czas na baterii

PlayStation Pulse Elite
Newsy PC PS5

Zestaw słuchawkowy PlayStation Pulse Explore od jakiegoś czasu jest już dostępny w sprzedaży. Sony ogłosiło właśnie, że model Pulse Elite do sklepów trafi z kolei już 21 lutego.

Pod koniec minionego roku Sony zapowiedziało urządzenie PlayStation Portal, a więc najprościej mówiąc pad DualSense z ekranem, na którego będziemy mogli streamować rozgrywkę z odpalonej w tej samej sieci Wi-Fi konsoli PlayStation 5. Wtedy też zapowiedziano nowe zestawy słuchawkowe: Pulse Explore i Pulse Elite. Dziś poznaliśmy nie tylko dokładną datę premierę tych drugich, ale także inne szczegóły dotyczące np. czasu pracy na baterii.

Sony PlayStation Pulse Elite – data dostępności

Sony ogłosiło właśnie, że słuchawki PlayStation Pulse Elite trafią do sklepów dokładnie 21 lutego. Przy okazji opublikowano nowy materiał wideo (na końcu newsa), który przybliża najważniejsze funkcje i specyfikację urządzenia. Sony reklamuje sprzęt przede wszystkim jako taki, który zaoferuje realistyczny dźwięk, błyskawiczną łączność bezprzewodową oraz długą żywotność baterii (do 30 godzin pracy na jednym ładowaniu). Nie zabraknie także technologii dźwięku przestrzennego 3D oraz składanego mikrofonu z redukcją szumów.

Sony PlayStation Pulse Elite – specyfikacja

Zestaw pracuje dzięki łączności Bluetooth 5.0 i jest w stanie łączyć się z dwoma urządzeniami wyjściowymi na raz (tzw. MultiPoint). W zestawie znajdziemy jednak także adapter na USB, dzięki czemu grając na konsoli czy też na komputerze wyeliminujemy niepożądane opóźnienia praktycznie do zera. Słuchawki wyposażono ponadto w złącze 3,5 mm audio jack, jeśli zechcemy korzystać z nich po przewodzie, co zapewni jeszcze lepsze brzmienie. Za to odpowiadają z kolei planarne przetworniki magnetyczne, które zapewniać mają bogactwo detali i głębokie basy. Całość ma ważyć 347 gramów, a wszystko to w cenie blisko 700 zł.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie