Wyjątkowy prezent od PlayStation. Darmowa zawartość dla graczy

PlayStation z prezentem za darmo dla graczy | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS4 PS5

PlayStation rozdaje prezenty graczom na PS4 i PS5. Tym razem mogą oni zupełnie za darmo przypisać do konta pakiet gestów z Sackboy: Wielka Przygoda!

PlayStation raz na jakiś czas rozdaje gratisy. Nie zdarza się to jakoś szczególnie często (a już na pewno nie tak często jak darmowe gry w Epic Games Store), więc każda okazja do zgarnięcia czegoś bez opłat może być na wagę złota. Nawet jeżeli chodzi wyłącznie o pakiet gestów.

PlayStation rozdaje za darmo!

Jeżeli macie konto PSN i korzystacie z konsoli PS4 lub PS5, możecie bez żadnych opłat zgarnąć pakiet emotek z gry Sackboy: Wielka Przygoda. Tytuł ten, jak zresztą zapewne wiecie, niedawno stracił status gry ekskluzywnej, bo wyszedł także na PC. Mimo wszystko seria Little Big Planet i postać workowatej, lecz uroczej kukiełki kojarzy się przede wszystkim właśnie z PlayStation.

Pakiet za darmo zawiera szereg nowych gestów, których możemy dowolnie używać. Nie wiemy, jak długo oferta pozostanie aktywna, więc polecam się spieszyć i odebrać prezenty jak najszybciej. Zrobicie to za pomocą choćby poniższego linku.

Gdy wejdziecie w podany link, należy zalogować się na własne konto PSN, klikając „Wpisz” u góry strony. Gdy już to zrobicie, trzeba po prostu nacisnąć „Przypisz do biblioteki”, dzięki czemu bez żadnych opłat pakiet z Sacbkobya stanie się nasz.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie