PlayStation przypomina o aż 20 premierach 2022 roku. Zobaczcie, co Was czeka

playstation logo
PS4 PS5

Zostały już ostatnie dni 2021 roku, więc powoli czas przygotowywać się na wyczekiwane premiery nadchodzących miesiący. PlayStation postanowiło przypomnieć o aż 20 produkcjach, które zadebiutują na PS4 i PS5 w 2022.

Obecny rok przez wielu jest nazywany „rokiem opóźnień” i zdecydowanie coś w tym jest. Tytuły, które możecie zobaczyć w poniższym zestawieniu, często miały zaliczyć już swoje pierwotne debiuty. Niestety, czasy są, jakie są, praca zdalna nie pomaga przy szybszym tworzeniu gier. No nic, miejmy wszyscy nadzieję, że kolejnych obsówek nie będzie.

Oczywiście w powyższym nagraniu znalazły się wyłącznie tytuły, które swoje premiery zaliczą przynajmniej na konsolach PlayStation. Na pozostałych platformach w 2022 roku też pojawi się masa ciekawych gier, dlatego wybór głównego sprzętu do grania dla wielu może być ciężkim orzechem do zgryzienia.

Swoją drogą, jest też wiele tytułów, na których zapowiedzi wszyscy czekamy, a w ostatnich miesiącach w najróżniejszych mediach mogliście natrafić na plotki na ich temat. W zeszłym tygodniu przygotowaliśmy nawet specjalną TOP-kę właśnie z takimi pozycjami. Wymieniony tekst znajdziecie w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie