PlayStation Polska przypomina o PS Plus sierpień 2019

Polski oddział PlayStation wypuścił spot reklamujący zalety abonamentu PS+. Przy okazji przypomniano graczom, jakie gry na PS4 czekają do pobrania w ofercie PS Plus sierpień 2019.

W miniony wtorek Sony udostępniło gry z oferty PS Plus sierpień 2019, a polski oddział PlayStation postanowił przypomnieć spóźnialskim, jakie tytuły możemy ogrywać w obecnym miesiącu.

Pierwsza z sierpniowych gier w Plusie – WipEout Omega Collection – to pakiet, w którym znajdziemy odświeżone trasy oraz pojazdy z WipeOut HD (2008), Wipeout Fury (2009) oraz Wipeout 2048 (2012).

Drugi tytuł – Sniper Elite 4 – powinien przypaść do gustu osobom gustującym w realiach II wojny światowej. Czekają na nas taktyczne potyczki z perspektywy trzeciej osoby, różne tryby rozgrywki i epickie strzały z dystansu na gigantycznych mapach, na których będziemy wyzwalać Włochy z rąk faszystów.

Wykupienie abonamentu PS Plus (przy okazji, ostatnio była podwyżka ceny za miesięczną subskrypcję), to oczywiście nie tylko gry za darmo co miesiąc. Plus pozwala skorzystać z dodatkowych rabatów na wybrane gry w PlayStation Store i zapewnia dostęp do rozgrywek w sieci.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: