PlayStation Plus w marcu. Poznaliśmy pierwszy tytuł?

Prawdopodobnie jeden z producentów wygadał się na temat jednej z produkcji, która trafi do graczy w ramach abonamentu PlayStation Plus w marcu.

Kilka dni temu Arrowhead Games podało, że premiera gry Helldivers będzie miała miejsce 3 marca na PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PS Vitę. Nie byłoby w tym nic ekscytującego, gdyby nie późniejsza wypowiedź producenta. Otóż zapytany na łamach serwisu Reddit o to, czy Helldivers będzie jedną z gier dla abonentów PlayStation Plus w marcu, odpowiedział:

Cóż, nie chcemy psuć Wam niespodzianki i ogłaszać wszystkiego na raz. Powinniście mieć coś jeszcze do oczekiwania 😉 – komentuje z uśmiechem Arrowhead Games.


Wygląda więc na to, że Helldivers będzie jedną z gier dostępnych w ramach oferty PlayStation Plus w marcu. Serwis Gamepur.com dodatkowo zauważa, że producent w ogóle nie mówi nic o cenie gry, co także może potwierdzać tę teorię. Dla przykładu miesiąc temu w ramach oferty PlayStation Plus w lutym, też wcześniej pojawiły się spekulacje odnośnie gier, które pojawią się dla płacących abonament. Po ogłoszeniu oficjalnej listy przez Sony, doniesienia z serwisu Reddit okazały się prawdziwe.

Ponadto Helldivers ma być jedną z gier indie, które będą miały swoją premierę w ramach PlayStation Network, tak samo jak Apotheon debiutujące w lutym. Kto wie, czy Sony nie przyjęło strategii, w której będzie wydawać jedną premierę w ramach abonamentu PlayStation Plus.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

12 Shares
Share12
+1
Tweet