PlayStation Plus w lipcu 2019. Oferta na filmiku od Sony

Wczoraj Sony ujawniło, jakie gry na PS4 trafią do PS Plus lipiec 2019. Dzisiaj możemy natomiast spojrzeć na świetną reklamę oferty.

Oferta PS+ na lipiec zapowiada się naprawdę nieźle, choć jak co miesiąc znajdą się niezadowoleni, którzy nie dostali God of War czy Spider-Man’a. Niestety, tak to nie działa i nie ma co liczyć, że Sony wrzuci do Plusa gry tak grubego formatu. Abonament to głównie granie online, a comiesięczne gry powinniśmy traktować raczej w ramach dodatku do subskrypcji.

PS Plus lipiec 2019 – gry – oferta

Przypominamy, że pierwszą grą na lipiec jest bardzo dobrze oceniana gała od Konami, czyli Pro Evolution Soccer 2019. Średnia z 56 recenzji na Metacritic to 79/100. Drugi tytuł to natomiast Horizon Chase, które czerpie pełnymi garściami z wyścigów lat 90., zarówno pod względem grafiki, systemu rozgrywki oraz muzyki. W grze objeździmy 73 trasy, zobaczymy stylizowaną na 16-bitowce grafikę (tutaj oczywiście w 3D), będą ulepszenia pojazdów oraz zmagania sieciowe. W przypadku tego tytułu, średnia z 14 ocen na Metacritic również jest zadowalająca – 77/100.

Oferta PlayStation Plus lipiec 2019 zostanie udostępniona do pobrania w dniu 2 lipca.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: