PlayStation Plus – chcecie tańszy o 25 procent abonament?

Sony zorganizowało specjalną promocję, lecz nie każdy z niej skorzysta.

Japończycy próbują zachęcić do wykupienia subskrypcji PS Plus osoby, które dotychczas nie korzystały jeszcze z tej oferty. Właśnie dla nich przeceniono roczny abonament o 25 proc., zatem możemy go teraz kupić za 146,25 zł. Promocja obowiązuje do końca marca, więc mamy jeszcze 2 tygodnie, by się na nią zdecydować.


Sony przypomina również, co daje nam wykupienie abonamentu PlayStation Plus:

  • Tryb online dla wielu graczy na PS4: Zmierz się ze swoimi przyjaciółmi i innymi graczami w pełnych akcji rozgrywkach online dla wielu graczy na PS4.
  • Gry co miesiąc: Dostęp do 2 gier miesięcznie, co miesiąc, na PS4, PS3 i PS Vita (dostępne tylko przez okres trwania subskrypcji). To ponad 60 gier rocznie!
  • Share Play: Zaproś znajomych z PSN, by dołączyli do Ciebie w Twoich ulubionych grach, nawet jeżeli sami ich nie mają.
  • Ekskluzywne zniżki: Chcesz więcej, ale to nie oznacza, że musisz zapłacić więcej. PlayStation Plus przedstawia członkom wyjątkowe oferty na gry i dodatki dostępne w PlayStation Store.
  • Dysk internetowy: Twórz kopie zapasowe swoich gier, korzystając z 1 GB pamięci online na każdą konsolę. Dzięki temu niezależnie od tego, co się stanie, Twoje gry są bezpieczne.
  • Ekskluzywny dostęp: Użytkownicy PlayStation Plus nie muszą czekać w kolejce, by wypróbować najnowsze wersje demonstracyjne i oficjalne wersje próbne beta.

Jeśli ktoś zechce skorzystać z promocyjnej oferty, zapraszamy do PS Store.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

26 Shares
Share26
+1
Tweet