PlayStation Meeting 2016 na żywo. Oczekujemy PS4 NEO, PS4 Slim i wiele więcej!

PlayStation Meeting 2016 na żywo. Oczekujemy PS4 NEO, PS4 Slim i wiele więcej!
Filmiki z gier Newsy Polecamy! PS4

Oglądajcie z nami na żywo jedną z najważniejszych imprez Sony tego roku.

Już dzisiaj o godzinie 21:00 startuje impreza PlayStation Meeting, która jest organizowana przez Sony w Nowym Jorku. Jeśli chcecie zobaczyć wszystkie nowości na żywo, wystarczy o wspomnianej godzinie odwiedzić tego newsa i załączyć poniższy streaming.

Warto, ponieważ PlayStation Meeting może przynieść z sobą sporo ciekawych informacji. Za pewnika można uznać oficjalną prezentację PlayStation 4 Slim. Odchudzona konsola pojawiła się na rynku przedwcześnie (zdjęcia przypominamy poniżej), więc Sony ma nieco spaloną niespodziankę. Liczymy jednak, że japoński producent zaskoczy nas przedstawieniem prawdziwej bomby, czyli PlayStation 4 NEO. Ten sprzęt ma być mocniejszy od obecnego modelu czwóreczki i być może jeszcze dzisiaj poznamy jego oficjalną specyfikację techniczną.

PlayStation Meeting to zapewne również nowe gry. Kto wie, czy wczorajsza plotka na temat Red Dead Redemption Remastered (również przypominamy poniżej) nie zostanie potwierdzona.

Zapowiada się zatem wieczór pełen atrakcji, więc zostańcie z nami!

PlayStation Meeting 2016 na żywo – streaming live

PS4 Slim – zdjęcia konsoli przedostały się do sieci

Dajcie znać, czy podoba się Wam taki wygląd!

Specyfikacja techniczna PS4 NEO – ta nieoficjalna jest znana od dawna:

 • CPU: ten sam procesor Jaguar co w zwykłym PS4, lecz z wyższym taktowaniem
  – Oryginalna PS4: 8 cores 1.6 GHz
  PS4 NEO: 8 cores 2.1 GHz (1.3 x szybciej)
 • GPU: ulepszona wersja AMD GCN CUs (większe CUs oraz wyższa częstotliwość)
  – Oryginalna PS4: 18 CUs 800 MHz
  PS4 NEO: 36 CUs 911 MHz (2.3 x FLOPs)
 • Pamięć: tyle samo co w oryginalnym PS4 (8 GB GDDR5) lecz o większej przepustowości
  – Oryginalna PS4: 176 GB/s
  PS4 NEO: 218 GB/s (1.24 x szybciej)
 • HDD: dysk taki sam jak w oryginalnym PS4

Red Dead Redemption Remastered na PC, PS4 i Xbox One?

Red Dead Redemption to jedna z najlepszych gier na konsole minionej generacji, dlatego wcale nie będziemy zdziwieni, jeśli Rockstar rzeczywiście pracuje nad odświeżeniem tego świetnego tytułu. O rzekomym remasterze słyszymy nie od dzisiaj, lecz koreański serwis Gamefocus nie tylko spekuluje, lecz podaje kilka konkretów. Portal twierdzi, że Red Dead Redemption Remastered powstaje na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Gra powinna zadebiutować na wspomnianych sprzętach w 2017 roku i będzie zawierała m.in. azjatycką lokalizację.

Co ciekawe, Red Dead Redemption Remastered możemy zobaczyć już dzisiaj (7 września). Gamefocus uważa, że kotlecik będzie jedną z niespodzianek, jakie Sony przywiezie na imprezę PlayStation Meeting, która odbędzie się w Nowym Jorku. Jeśli rzeczywiście jest to prawdą, może oznaczać np. czasową wyłączność remastera dla PlayStation 4, lecz wstrzymajmy się póki co z domysłami i poczekajmy spokojnie, co wieczór przyniesie.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie