PlayStation Experience 2016 bez God of War 4 na PS4

PlayStation Experience 2016 bez God of War 4 na PS4
Newsy PS4

Informacja prosto od reżysera najnowszej odsłony przygód Kratosa.

Niestety nie mamy co liczyć, że podczas nadchodzącej PlayStation Experience 2016 zobaczymy jakieś świeże fragmenty z oczekiwanego God of War 4. Wynika tak przynajmniej z odpowiedzi, jakiej udzielił Cory Balrog jednemu z graczy, który odlicza dni do wspomnianej imprezy.

Niestety, nie będziemy pokazywać żadnych gier na PlayStation Experience, przyjeżdżając tam po prostu, by spotkać się z fanami PlayStation i pograć w gry. Ale obiecuję, że pokażemy coś naprawdę niesamowitego, kiedy będziemy na to gotowi – pisze reżyser God of War 4.

Liczymy, że owa gotowość nastąpi jeszcze przed końcem tego roku i przypominamy, że PlayStation Experience 2016 jest organizowane w pierwszym tygodniu grudnia. Sony zapewne skupi się podczas wydarzenia na PlayStation VR oraz promowaniu PS4 Pro, które debiutuje na rynku 10 listopada.

PlayStation Experience 2016 – termin i zwiastun imprezy

Już pod koniec września na amerykańskim blogu PlayStation pojawiła się oficjalna zapowiedź PlayStation Experience 2016. Tegoroczna edycja imprezy została zaplanowana na dni 3-4 grudnia, a wszystko odbędzie się w miejscowości Anaheim.

Sony nie zdradziło jeszcze wszystkich atrakcji, jakie zobaczymy na PlayStation Experience 2016. Póki co wiemy jedynie, że osoby odwiedzające imprezę pograją na konsolach PS4 Pro podłączonych do telewizorów 4K i będą mogły zobaczyć rozgrywki Capcom Cup, podczas których wyłoniony zostanie mistrz świata w Street Fighter V. Pewniakiem jest również PlayStation VR oraz możliwość zagrania w dziesiątki dem stworzonych z myślą o wirtualnej rzeczywistości. Będą panele deweloperskie, PlayStation Showcase i wiele więcej.

Poniżej znajdziecie zwiastun grudniowej imprezy, który pokazuje przede wszystkim, jak fani PlayStation bawili się w latach ubiegłych.

Kolejna odsłona God of War nie będzie krótkim tytułem

Gracze niepokoją się natomiast na wieść o rezygnacji z minigierek. Dlaczego? Miłośnicy Kratosa na forach internetowych piszą bowiem, iż nie wyobrażają sobie najnowszej odsłony serii bez możliwości spółkowania z pięknymi niewiastami. Tajemnicą poliszynela jest czy ten miły dla wielu osób akcent zostanie wyrugowany, być może doczekamy się bardziej wysmakowanego romansu wojownika. Sami przyznajcie, że naciskanie przycisków w rytm łóżkowych akrobacji bohatera średnio koresponduje z pełną dramatyzmu historią.

Deweloperzy natomiast  zapewniają, że gra zapewni długą i urozmaiconą rozgrywkę napakowaną akcją. Jeśli natomiast macie zastrzeżenia względem fragmentu zaprezentowanego na tegorocznych targach E3, to nie ma powodów do obaw. Twórcy ciągle usprawniają poszczególne elementy gry, w tym system walki.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie