Oto nowy kontroler PlayStation. O dziwo, nie do konsoli

PlayStation Backbone One to nowy kontroler do mobilnego grania
Mobile Newsy PS4 PS5

Na blogu PlayStation zapowiedziano zupełnie nowy kontroler. Backbone One to ciekawy sprzęt, który przyda się miłośnikom mobilnej rozgrywki.

Firma Backbone przygotowała specjalne wydanie swojego popularnego kontrolera do iPhone’ów. Backbone One – PlayStation Edition to oficjalnie licencjonowany sprzęt dla fanów gier Sony.

Wygląd kontrolera jest mocno inspirowany padem DualSense i jest ku temu dobry powód (poza oczywiście marketingiem). Do Backbone One możecie podłączyć inny sprzęt z rodziny akcesoriów PS5 – słuchawki Pulse 3D.

Specjalne wydanie Backbone One powstało z myślą o graczach mobilnych i posiada pełne wsparcie takich gier jak Call of Duty Mobile, Genshin Impact czy Fantasian. Znajdzie się też coś dla graczy preferujących tytuły z konsol, bowiem urządzenie ma działać bez problemu z usługą PS Remote Play. Dodatkowe funkcje dla fanów PlayStation są obecne również w aplikacji Backbone w postaci specjalnej zakładki z wiadomościami z obozu Sony oraz innych integracji z growym systemem Sony.

Backbone One w omawianym wydaniu ma zadebiutować

Urządzenie można już kupić w niektórych krajach, a jego cena wynosi 99,99 euro. Na ten moment Backbone One – PS Edition nie jest dostępne w polskich sklepach.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie