PlayStation 5 w polskich sklepach. Ceny i dostępność konsoli

PS5 z aktualizacją 22.02-06.02.00. Minął tydzień od ostatniego patcha
PS5

Choć święta za nami, wiele osób mogło poczuć się rozczarowanych, gdy nie znaleźli pod choinką upragnionej konsoli PlayStation 5. Mamy na to rozwiązanie!

Dostępność najnowszej (choć może raczej „obecnej”?) generacji sprzętu od Sony wciąż nie jest idealna. Globalny problem z dostępnością chipów powoduje nie tylko niedogodności dla firm, ale również dla konsumentów, którzy muszą szukać upragnionego sprzętu w różnych sklepach.

Wiele osób przeczesuje internet w poszukiwaniu wymarzonego sprzętu, ale już nie musicie! Dzięki naszemu poradnikowi zakupowemu możecie liczyć na nowiutki sprzęt w sam raz na Nowy Rok. Poniżej kompletne zestawienie polskich sklepów wraz z cenami.

Media Markt
Media Expert
Neonet
RTV Euro AGD

Sporo tego, prawda? Co najważniejsze – znajdziecie tu dość sporą różnorodność. W sklepach konsola dostępna jest w najróżniejszych wariantach – z padami, grami, dodatkowymi gadżetami czy subskrypcjami. Zapraszamy też do działu Promocje po regularne oferty, zniżki i zestawienia dostępności konsol!

Przypominamy, że prezentowane tu oferty ważne są w chwili publikowania tego artykułu. A PS5 jak wiadomo, może dość szybko się wyprzedawać.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie