PlayStation 5 w polskich sklepach. Ceny i dostępność konsoli

PS5 Pro ma powstawać i ukaże się nawet w 2024 roku
PS5

Choć święta za nami, wiele osób mogło poczuć się rozczarowanych, gdy nie znaleźli pod choinką upragnionej konsoli PlayStation 5. Mamy na to rozwiązanie!

Dostępność najnowszej (choć może raczej “obecnej”?) generacji sprzętu od Sony wciąż nie jest idealna. Globalny problem z dostępnością chipów powoduje nie tylko niedogodności dla firm, ale również dla konsumentów, którzy muszą szukać upragnionego sprzętu w różnych sklepach.

Wiele osób przeczesuje internet w poszukiwaniu wymarzonego sprzętu, ale już nie musicie! Dzięki naszemu poradnikowi zakupowemu możecie liczyć na nowiutki sprzęt w sam raz na Nowy Rok. Poniżej kompletne zestawienie polskich sklepów wraz z cenami.

Media Markt
Media Expert
Neonet
RTV Euro AGD

Sporo tego, prawda? Co najważniejsze – znajdziecie tu dość sporą różnorodność. W sklepach konsola dostępna jest w najróżniejszych wariantach – z padami, grami, dodatkowymi gadżetami czy subskrypcjami. Zapraszamy też do działu Promocje po regularne oferty, zniżki i zestawienia dostępności konsol!

Przypominamy, że prezentowane tu oferty ważne są w chwili publikowania tego artykułu. A PS5 jak wiadomo, może dość szybko się wyprzedawać.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie