PlayStation 5 najtaniej. Oto wszystkie oferty, ceny i zestawy

PS5 PlayStation 5 - cebula i nosacz
Newsy PS5

Gdzie PlayStation 5 najtaniej? Jeśli zadajesz sobie to pytanie i interesuje Cię dostępność konsol, koniecznie sprawdź nasze zestawienie. Sprawdzamy takie sklepy jak Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD, Neonet i inne sklepy.

PlayStation 5 najtaniej, czyli za ile? Ostatnie dni pokazały, że dostępność konsol w Polsce jest coraz lepsza i naprawdę mamy szeroki wybór. Ceny PS5 niestety wciąż odbiegają od tych sugerowanych przez Sony, lecz cóż… taka sytuacja może potrwać jeszcze miesiące. Kto nie chce czekać i już teraz zastanawia się, gdzie kupić PlayStation 5, może skorzystać z naszego spisu poniżej.

PlayStation 5 najtaniej – gdzie kupisz konsolę w promocji?

PlayStation 5 w promocji da się wyrwać i za zestaw z grami czy dodatkowym kontrolerem DualSense zapłacimy nawet około 2700 zł. Nie myślcie, że w takiej kwocie tylko wersja Digital, bo i z napędem Blu-Ray czasem da się dorwać. W RTV Euro AGD prawie codziennie znajdziemy jakąś „piąteczkę” w promocjach Hity Dnia. Zawsze można na jakimś zestawie oszczędzić na takiej akcji około 200 zł.

Dzisiaj najtaniej za PlayStation 5 płacimy natomiast w Media Markt. Tam za wersję Digital wychodzi 2649 zł. Co ciekawe, zestaw zawiera słuchawki SONY Pulse 3D warte około 300 zł. Do tego dostajemy kamerkę Sony oraz stację ładującą pady od firmy HAMA.

Oto pełna lista dostępnych dzisiaj zestawów PlayStation 5:

Warto również zaglądać codziennie do naszego działu promocje, gdzie jesteśmy z PlayStation 5 i wszystkimi ofertami na bieżąco.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie