PS5 - kontroler DualSense
0 komentarzy

W tych sklepach kupicie PlayStation 5. Zestawienie ofert z cenami

Polskie sklepy regularnie wrzucają na wirtualne półki kolejne egzemplarze PlayStation 5. Ponownie przedstawiamy Wam zestawienie, wraz z cenami.

Jeżeli szukacie PS5 to dobrze trafiliście! Tutaj znajdziecie kompletne zestawienie dostępności w polskich sklepach.

PlayStation 5 – gdzie kupić?

Sony może cały czas cieszyć się faktem, że ich PS5 okazało się wielkim hitem. Konsola zdominowała rynek, a po ponad roku od premiery wciąż nie słabnie zainteresowanie nią. Problem w tym, że wielu graczy wciąż nie może znaleźć egzemplarza dla siebie.

Dlatego też na ratunek ruszamy my! Poniżej znajdziecie kompletne zestawienie dostępności konsoli w polskich elektrosklepach. Podkreślam, że oferty ważne są w chwili publikacji tego artykułu.

Media Markt

RTV Euro AGD

Media Expert

Jak widzicie – sprzęt znajdziecie w najróżniejszych cenach i różnych wariantach – z grami, dodatkowymi akcesoriami bądź kontrolerami. Dostawa zamówień jest darmowa w każdym ze wspomnianych sklepów. Zapraszamy również do naszego działu Promocje po więcej świetnych ofert!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się