PlayStation 5 dostępne w sklepach, a na Allegro? „Golas” od Janusza za 3200 zł

PlayStation 5 - cebula i nosacz
PS5

PlayStation 5 jest dostępne do kupienia w sklepach, a i tak znajdzie się wielu „Januszy”, którzy sprzedają sprzęt dużo drożej. Cena często przekracza to, co możemy znaleźć w sklepie.

Najnowsze konsole Sony da się obecnie kupić w największych polskich elektromarketach. Choć znalezienie „gołej” konsoli, to znaczy bez gier, akcesoriów i innych dodatków, jest niemożliwe, sprzęt da się kupić w zestawie za około 3000 zł. Czasem pojawiają się tańsze lub droższe oferty.

Na największym polskim portalu aukcyjnym sprawa nie jest jednak tak oczywista. Nie wiedzieć czemu, niektórzy oferują konsole bez gier i dodatków za kwotę, za którą moglibyśmy kupić ten sam sprzęt z dodatkami w innym sklepie. Najtańsze konsole PlayStation 5 w wersji z napędem da się kupić za około 3200 złotych. Nie są to też wcale pojedyncze oferty – dziwacznie drogich PS5 bez dodatków nie brakuje. Niektórzy sprzedają „golasy” za nawet ponad 4000 złotych.

Oferty PS5 z Allegro

Skąd takie ceny? Opcji jest wiele. Przypuszczam, że część ofert pochodzi od ludzi, którzy liczą, że wiele osób wciąż myśli, że PS5 jest nie do dostania w sklepach. Dodatkowo znajdą się też z pewnością sprzedający, którzy kupili większy zapas konsol, aby później sprzedać je z zyskiem. Cóż, jak widzicie na powyższym zrzucie ekranu, chętnych wbrew pozorom nie brakuje.

Jeśli szukacie PS5, pamiętajcie, aby śledzić nasz dział z promocjami. Regularnie wrzucamy tam najświeższe oferty z PS5 z polskich sklepów.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie