Plants vs. Zombies: Garden Warfare otrzyma darmowe DLC

Dodatek nazwano Zomboss Down a jego wielkość to około 3 GB. Rozszerzenie wprowadza sporo nowości. 

Największą niespodzianką będzie zapewne nowa mapa Cactus Canyon przywodząca na myśl Dziki Zachód. Dzięki ponad 200 nowym przedmiotom będziemy mogli nadać naszym postaciom unikatowy wygląd. Fani zdobywania achievementów ucieszą się na myśl o 10 unikatowych osiągnięciach. Zadowala także zwiększenie limitu leveli z 20 poziomu na 30.


Dodatek zawiera jeszcze kilka pomniejszych bonusów, których odkrywanie zapewne przyniesie Wam sporo satysfakcji. Darmowe DLC może cieszyć tym bardziej, że już wcześniej gracze otrzymali podobny upominek. Mowa mianowicie o The Garden Variety, które także zawierało sporo bezpłatnej zawartości (dodatkowa mapa, nowy tryb rozgrywki, 23 nowe umiejętności).

Plants vs. Zombies: Garden Warfare to tytuł studia PopCap Games, którego założenia w stosunku do poprzedniej odsłony uległy dużym zmianom. Gra jest bowiem połączeniem strategii tower defense i shootera. Produkcja dotychczas ukazała się na Xboksa 360 i Xboksa One, w lipcu bieżącego roku tytuł zawita także na PC.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

1 Shares
Share1
+1
Tweet