Pierwszy zwiastun Get Even naprawdę robi wrażenie!

0 komentarzy

Tak wygląda fotorealistyczna grafika w wykonaniu Polaków.

Studio The Farm 51 postanowiło podzielić się zwiastunem Get Even w którym w końcu możemy zobaczyć silnik gry w akcji. Producent tworzy Get Even w nietypowy sposób. Otóż modele pomieszczeń nie są wykonane w tradycyjnej technice teksturowej. Są to zeskanowane za pomocą tysiąca fotografii prawdziwe miejsca. Dzięki temu, gra wygląda niezwykle realistycznie. Czyżby szykowała się mała rewolucja w wykonaniu polskiego zespołu? Oby! Trzymamy kciuki za ten projekt!

Co więcej można powiedzieć o grze? Otóż wcielić się będzie można w jednego z dwóch bohaterów – Czerwonego lub Czarnego. W przypadku Czarnego, gra ma przypominać tradycyjną strzelankę FPS. Wybierając rolę drugiego, mamy mieć większą kontrolę nad wydarzeniami. Jest on swojego rodzaju moderatorem całego świata. Czerwony obserwuje wszystko za pomocą monitorów i może wcielać się w dowolne postacie w grze. Jak nietrudno się domyślić, Czerwony jak i Czarny polują na siebie.

Gra nie będzie jednak wielką produkcją AAA, tylko niezależną grą dostępną w dystrybucji cyfrowej. Pojawić się ma w 2015 roku na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4.

Zobacz zwiastun Get Even:

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się