Polacy postawili na tajemnicę, strzelanie i przygodę. Oto premierowy zwiastun

Premiera jeszcze w tym tygodniu.

W sieci wylądował właśnie ostateczny, czyli premierowy zwiastun Get Even, tytułu, który łączy elementy dreszczowca, strzelaniny FPS oraz gry przygodowej.

Jak taka mieszanka sprawdzi się w praktyce? Mamy nadzieję, że bardzo dobrze, a sami przekonamy się o tym 23 czerwca, odpalając produkcję na komputerach PC lub konsolach obecnej generacji (PS4 / Xbox One).

Cenega przypomina, że gra Get Even, której twórcą jest gliwickie studio The Farm 51, trafi do sprzedaży równocześnie ze światową premierą w ten piątek, 23 czerwca. Tytuł ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC. Za polską lokalizację odpowiadają twórcy gry.

Get Even to gra utrzymana w konwencji dreszczowca, w której akcję śledzi się z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Stawia fundamentalne pytania dotyczące pojmowania sprawiedliwości i rzeczywistości. Gracze będą musieli stawić czoła przeciwnikom, zbierać wskazówki, a meandry fabuły odkryją prowadząc dialogi oraz eksplorując interaktywne otoczenie. Za muzykę w grze odpowiada Olivier Derivière (Remember Me, Assassin’s Creed IV Freedom Cry), który łączy przy tym tytule elektroniczne brzmienie z żywą muzyką symfoniczną, nagraną i zmiksowaną z zastosowaniem techniki 3D przy współpracy z orkiestrą filharmonii brukselskiej w Galaxy Studios z siedzibą w Belgii. Aranżacje Derivièra cechuje szeroka skala emocjonalna, będąca w bezpośrednim związku z wydarzeniami gry.

Cole Black budzi się w starym, opuszczonym szpitalu psychiatrycznym. Jest zdezorientowany. W jego głowie kłębią się pytania, przenikające się z mglistymi wspomnieniami. W zasadzie pamięta tylko próbę uratowania młodej dziewczyny z przytwierdzonym ładunkiem wybuchowym, przetrzymywanej w charakterze zakładniczki. Z dziwnym urządzenie odczytującym i odtwarzającym ludzkie wspomnienia, Black udaje się w podróż w głąb własnego umysłu, by odkryć prawdę o swojej przeszłości. Każdy jego krok śledzi tajemniczy Red, którego intencje trudno odgadnąć.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: