Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PES 2019 dużo ładniejszy od obecnej części? Zobaczcie porównanie grafiki

Pro Evolution Soccer 2019 zadebiutuje na rynku pod koniec sierpnia i jak zawsze, deweloperzy obiecują poprawki w mechanice rozgrywki oraz samej grafice. Jak będzie ze stroną wizualną nowej odsłony i czy rzeczywiście zobaczymy duży skok względem poprzednika? Zapraszamy na porównanie grafiki PES 2019 vs 2018.

Co roku dostajemy kolejną odsłonę serii Pro Evolution Soccer i co roku słyszymy to samo z ust deweloperów – lepsza grafika, ulepszona animacja, więcej tego i więcej tamtego! Rzeczywiście, kolejne części przynoszą ze sobą usprawnienia, choć czasem chciałoby się, by przeskok pomiędzy nowymi odsłonami był nieco bardziej widoczny.

7 premier nowego tygodnia. Od mrocznych produkcji po tworzenie drużyny e-sportowej!

PES 2019 vs 2018 – porównanie grafiki

Poniżej możemy zobaczyć wstępne porównanie grafiki PES 2019 vs 2018 i ocenić mniej więcej, czy szykują się duże wizualne fajerwerki. Za filmik odpowiada YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1. Ujęcia z PES 2018 zostały zarejestrowane na konsoli Xbox One X w rozdzielczości 1080p, natomiast sceny z nadchodzącej odsłony pochodzą z PlayStation 4 (tutaj również Full HD)

Dajcie koniecznie znać w komentarzach, jak wstępnie oceniacie grafikę w PES 2019. Przypominamy, że data premiery gry została zaplanowana na 30 sierpnia tego roku. Zagramy na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

PES 2019 – nowa ulepszona fizyka, HDR i 4K

Fani będą mogli doświadczać realistycznych ruchów piłkarzy, poprzez zaimplementowanie w grze znanych obu powyższym gwiazdom, wyjątkowych stylów gry. Możemy spodziewać się, że po wyjątkowo trudnych akcjach, piłkarze na boisku stracą także staminę, co przełoży się na ich zachowanie podczas meczu (np. zmniejszona czujność). Nowa mechanika strzelania uwzględni ulepszoną fizykę, pozycję zawodnika i piłki oraz umiejętności gracza i styl strzału. Także animacje tłumu będą ulepszone, toteż każda strzelona bramka wraz z wiwatem fanów na trybunach, będzie bardziej satysfakcjonująca. A wszystko to przy zastosowaniu trybu HDR oraz rozdzielczości 4K. Twórcy obiecują także niezapomniane wrażenia obcując z nowym oświetleniem gry.

PES 2019 – zmiany w myClub i interfejsie

Przebudowany zostanie także myClub. Powstanie zupełnie nowy system kart, co zrewolucjonizuje sposób, w jaki gracze budują swoje drużyny. Zapowiada się również na nowy system negocjacji i realistyczne transfery, wynoszące grę na nowy poziom. Zmiany nie ominą interfejsu. Menu będzie dynamicznie aktualizowane, by dostarczać graczom najnowsze informacje na temat gameplay’u w PES.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%