John, Tommy i Arthur Shelby w serialu Peaky Blinders

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Finałowy sezon Peaky Blinders na pełnym zwiastunie. Nowe zagrożenia dla Shelbych

Finałowy sezon Peaky Blinders nadciąga wielkimi krokami. Dostaliśmy już oficjalny trailer ostatniej odsłony serialu.

Mieliśmy już kilka teaserów, w tym materiał potwierdzający powrót Alfiego Solomonsa. Teraz przyszedł wreszcie czas na pełny trailer. Zwiastun zapowiada 6., a zarazem ostatni sezon popularnego serialu. Zobaczcie sami:

Choć jest to już ostatnia odsłona produkcji, nie musimy się jeszcze żegnać z bohaterami. Jak wiadomo, cała seria zakończy się filmem, w którym twórcy zamkną poszczególne wątki. Nie wiadomo jednak jeszcze, kiedy rozpocznie się produkcja pełnometrażowego obrazu; wstępnie zapowiedziano ją na 2023 rok.

Premiera 6. sezonu Peaky Blinders nadejdzie natomiast jeszcze w roku bieżącym; nie wiemy jednak, kiedy dokładnie pojawią się nowe odcinki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się