6. sezon Peaky Blinders na nowym zwiastunie. Finał serialu zmierza na Netflix

Peaky Blinders wracają na 6. sezon
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Netflix szykuje się powoli do dużej premiery, jaką będzie 6. sezon Peaky Blinders. Finałowa odsłona znajdzie się na platformie już w przyszłym miesiącu.

Choć widzowie BBC wiedzą już, jak potoczy się historia rodziny Shelbych, subskrybenci Netfliksa dopiero będą przeżywać wszystkie wydarzenia. W streamingu finałowa odsłona zadebiutuje bowiem dopiero 10 czerwca, a zatem za niecały miesiąc. Z tej okazji zaprezentowano krótki zwiastun, który przypomni fanom, czego mogą się spodziewać po ostatnich odcinkach.

Koniec serialu nie oznacza na szczęście końca całej historii – czy też uniwersum. Wiadomo już, że produkcja otrzyma pełnometrażowy spin-off, który domknie wszystkie wątki pominięte w wersji odcinkowej. Jak na razie nie znamy jednak szczegółów filmu; wszystkie związane z nim detale są trzymane w tajemnicy.

6. sezon Peaky Blinders ukaże dalsze losy rodziny po dramatycznych wydarzeniach poprzedniej odsłony. Bohaterowie wkroczyli już w erę faszystów, co niestety nie będzie dla nich łatwe. Rodzina Shelbych będzie musiała zmierzyć się również z kolejnymi stratami we własnym gronie; jak wiadomo, w nowej odsłonie zabrakło Helen McCrory, która wcielała się w Polly Gray. Aktorka zmarła, zanim zdążyła nakręcić choćby jedną scenę finałowego sezonu. Z tego względu twórcy musieli usunąć jej postać z serialu, a brak samej McCrory był mocno odczuwalny na planie.

Obiecany już zwiastun finałowego sezonu produkcji znajdziecie poniżej:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie