Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wielka nowość w Fortnite jednak trochę później

Na dzisiaj Epic Games zaplanowało cotygodniową aktualizację swojej strzelaniny. Niestety, patch 4.2 do Fortnite zalicza opóźnienie, a my przypominamy, co ma ze sobą przynieść. Przerzutnika Profitów i nowy karabin szturmowy – na to wciąż czekamy. Taniec kurczaka już w grze.

Co tydzień Fortnite dostaje swoją porcję nowości i poprawek. Niestety na patch 4.2 do Fortnite będziemy musieli jeszcze poczekać. Odkryliśmy problem, który opóźni wydanie wersji 4.2. Z powodu opóźnienia niektóre zadania w grze mogą nie działać do czasu wydania aktualizacji – czytamy na oficjalnym profilu strzelaniny w serwisie Twitter. Nie podano przy tym choćby orientacyjnego czasu, kiedy to łatka może zostać wypuszczona w świat. Epic Games obiecuje podać termin, kiedy tylko będzie to możliwe.

Patch 4.2 do Fortnite – zmiany i nowości

Patch 4.2 do Fortnite został zajawiony przez dewelopera pod koniec zeszłego tygodnia i dowiedzieliśmy się wówczas, że przyniesie ze sobą funkcję Przerzutnika Profitów (dla kampanii Ratowanie Świata). Nowość umożliwi wybieranie i ulepszanie konfiguracji profitów naszych ulubionych broni i pułapek. W tej wiadomości możecie przeczytać, jak to ma działać.

Far Cry 6 – miejsce akcji. Zobaczcie, co proponuje Ubisoft

Ponadto wczoraj deweloper zaktualizował w grze message of the day (wiadomość dnia), dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że update 4.2 do Fortnite wprowadzi nowy karabin szturmowy, który ma być dostępny w dwóch wariantach – Epic i Legendary.

Nowy karabin w Fortnite wizualnie przypomina broń FAMAS, prawdziwy karabin szturmowy używany przez francuską policję i wojsko. Broń sprawdzi się prawdopodobnie najlepiej na średnich dystansach.

Patch 4.2 do Fortnite

Taniec kurczaka już w Fortnite

Choć na patch 4.2 do Fortnite musimy jeszcze trochę poczekać, to taniec kurczaka już został udostępniony w grze:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%