Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wielki dzień dla For Honor – lepsza grafika (porównanie) i największa aktualizacja już dzisiaj

Można powiedzieć, że wraz z dzisiejszą aktualizacją For Honor bierze drugi oddech i mamy nadzieję, że powietrza starczy jeszcze na długo. Patch 2.01.0 oraz Marching Fire to nie tylko kolejni bohaterowie, mapy i tryby, lecz przede wszystkim totalnie przebudowane tekstury zmieniające grę wizualnie.

Ubisoft informuje, że 16 października będzie przeprowadzona przerwa techniczna na serwerach For Honor i dotyczy to wszystkich platform – PC, PS4 i Xbox One. Wprowadzona będzie wówczas aktualizacja 2.01.0 oraz Marching Fire. Przerwa rozpocznie się o godzinie 18:00 czasu polskiego i zakończy się o godzinie 21:00. W tym czasie niedostępne będą funkcje sieciowe gry.

Marching Fire w For Honor

Deweloperzy określają dzisiejszą aktualizację jako największą oraz najbardziej ambitną, jaka dotychczas pokazała się w grze. Nowa frakcja składająca się z 4 bohaterów, nowy tryb 4v4, znaczne ulepszenia wyglądu oraz nieograniczony tryb PvE dostępny dla jednego lub dwóch graczy w kooperacji sprawią, że „Marching Fire” rozszerzy świat For Honor jak nigdy dotąd – zachwala Ubisoft.

Premiery gier na nowy tydzień. Polska wojna, Wiedźmin Geralt, kuchenna rewolucja i więcej

Zanim przejdziemy do wymieniania nowości i filmików, warto zajrzeć do poniższej galerii, gdzie zobaczycie porównanie starego z nowym. Dzisiaj bowiem For Honor otrzyma odświeżoną szatę graficzną, a deweloperzy przebudowali niemal wszystkie tekstury w grze. Co ciekawe, będzie ładniej, lecz bez dodatkowego obciążania podzespołów naszego komputera, ponieważ zadbano o lepszą optymalizację. Według Ubisoftu, na niektórych blaszkach możemy nawet odczuć poprawę płynności. Oprócz tekstur zmieniają się efekty pogodowe, oświetlenie, wygląd nieba czy elementy na niektórych mapach.

For Honor – porównanie grafiki (przed i po)

Nowości w For Honor

  • NIESKOŃCZONY TRYB PVE – tryb oferujący nieograniczoną zawartość dla jednego lub dwóch grających w kooperacji użytkowników.

  • NOWY TRYB PVP: SZTURM:
    – Przeżyj oblężenie i obronę ufortyfikowanego zamku, na obszarze którego znajdziesz balisty, ogniste kotły oraz łuczników.
    – Najeźdźcy muszą dostać się na obszar zamku, korzystając z tarana, podczas gdy obrońcy będą się starać za wszelką cenę ich zatrzymać, aby ochronić swego władcę.
    – Ten strategiczny, drużynowy tryb wieloosobowy będzie oferował pełną adrenaliny walkę oraz trzy nowe mapy!

  • NOWE POSTACIE: FRAKCJA WU LIN – Wu Lin to frakcja wojowników ze starożytnych Chin. Czwórka pochodzących z niej bohaterów (Shaolin, Tiandi, Jiang jun oraz Nuxia) wyruszyła na zachód w poszukiwaniu zemsty za wojnę, zdradę i osobiste tragedie. Teraz walczą, aby odzyskać należne im miejsce w kolejnej dynastii.

Patch 2.01.0 do For Honor

Dzisiejszy dzień przynosi duży update do For Honor, który zawiera masę ulepszeń i poprawek. Póki co, dostępny jest jedynie anglojęzyczny changelog w tym miejscu. Jak tylko pojawi się polska wersja, z pewnością ją opublikujemy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%