Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Poważne błędy znikają z Kingdom Come Deliverance. Oto szczegóły dzisiejszej aktualizacji

Czeski deweloper ponownie ładuje do swojej średniowiecznej produkcji garść poprawek. Co ciekawe, podczas gdy patch 1.4.2 do Kingdom Come Deliverance zostaje udostępniony na PC, posiadacze PS4 i Xbox One nadal dopytują się o poprzednią łatkę, której jeszcze nie dostali.

Patch 1.4.2 do Kingdom Come Deliverance został udostępniony graczom z wersją gry na komputery PC. Poprawek jest co prawda niewiele, lecz są one bardzo ważne. Aktualizacja naprawia bowiem poważny błąd powodujący zawieszanie się gry podczas wykonywania niektórych zadań oraz usuwa problem z brakującym Erikiem w misji The Die is Cast.

Jednocześnie twórcy gry wypunktowali znane błędy, nad którymi zamierzają się teraz pochylić. Tutaj warto wymienić choćby problem z zablokowaniem namierzenia na nieistniejącym przeciwniku czy frustrujący błąd z atakiem, którego nie możemy przeprowadzić. Pełną listę dla aktualizacji 1.4.2 do Kingdom Come Deliverance oraz znane problemy wrzucamy poniżej.

Wiedźmin 3 jeszcze bliżej niezapomnianej prezentacji z E3 2014

Powstaje pytanie – kiedy patch 1.4.2 do Kingdom Come Deliverance pojawi się na PS4 i Xbox One? Posiadacze konsol nie dostali jeszcze poprzedniej łatki obecnej już na PC od długiego czasu…

Warhorse Studios odpowiada poprzez serwis Twitter, że użytkownicy konsoli otrzymają wszystkie drobne poprawki wraz z większą aktualizacją wielkanocną, jako jeden wielki patch. Nie podano jednak, kiedy taka duża łata dotrze na PlayStation 4 i Xbox One.

Patch 1.4.2 do Kingdom Come Deliverance – lista zmian:

  • Naprawiono poważny błąd, który zawieszał grę w różnych miejscach.
  • Misje, na które szczególnie wpływ miał ten błąd, to: Sport of kings, Pestilence, Questions and Answers.
  • Naprawiono problem z brakującym Erikiem w zadaniu The Die is Cast.
  • Inne drobne poprawki błędów.

Znane problemy:

  • [Rzadko] Możesz zablokować namierzanie na nieistniejącym przeciwniku.
  • [Rzadki] Atakowanie przestaje działać.
  • [Rzadkie] Postać obraca się w losowych kierunkach podczas blokowania.
  • Gracz łukiem na wyposażeniu nie może zsiąść z konia.

Dajcie znać, czy spotkaliście w Kingdom Come Deliverance jeszcze jakieś inne poważne błędy, których deweloperzy nie wymienili.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się