Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Dzisiaj Ubisoft łata Asasynów. Niektórzy muszą pobrać nawet 3 GB danych

Kolejna garść poprawek zawita do gry.

Patch 1.2.1 do Assassin’s Creed Origins zostanie udostępniony 30 stycznia na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W przypadku konsol, aktualizacja ma ważyć 2.5 GB. Jeśli macie Asasynów w wersji Steam, czeka Was pobranie pliku o wadze 0.6 GB. W przypadku Uplay aktualizacja 1.2.1 zajmuje natomiast 3 GB.

10 gorących premier na obecny tydzień. Koniec nudy, są wielkie serie!

Na liście zmian sporo poprawek. W trybie Hordy zdecydowano się dostosować system progresji i teraz będziemy mogli przejść poza szesnastą falę. W dodatku The Hidden Ones usunięto błędy w zadaniach The Setting Sun, Sic Semper Tyrannis oraz Good Things Come. Sporo questów z głównej kampanii również zostało naprawionych, a do tego usprawniono animację postaci czy usunięto problemy z oswajaniem zwierząt.

Patch 1.2.1 do Assassin’s Creed Origins zajmuje się również bugami związanymi z pływaniem łodzią, naprawia różne problemy ze spawaniem NPC oraz problemy wizualne występujące w HDR.

Pełna lista zmian dla aktualizacji 1.2.1 dostępna jest na oficjalnym forum Ubisoftu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się