Dzisiaj Ubisoft łata Asasynów. Niektórzy muszą pobrać nawet 3 GB danych

Dzisiaj Ubisoft łata Asasynów. Niektórzy muszą pobrać nawet 3 GB danych
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Patch 1.2.1 do Assassin’s Creed Origins zostanie udostępniony 30 stycznia na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W przypadku konsol, aktualizacja ma ważyć 2.5 GB. Jeśli macie Asasynów w wersji Steam, czeka Was pobranie pliku o wadze 0.6 GB. W przypadku Uplay aktualizacja 1.2.1 zajmuje natomiast 3 GB.

10 gorących premier na obecny tydzień. Koniec nudy, są wielkie serie!

Na liście zmian sporo poprawek. W trybie Hordy zdecydowano się dostosować system progresji i teraz będziemy mogli przejść poza szesnastą falę. W dodatku The Hidden Ones usunięto błędy w zadaniach The Setting Sun, Sic Semper Tyrannis oraz Good Things Come. Sporo questów z głównej kampanii również zostało naprawionych, a do tego usprawniono animację postaci czy usunięto problemy z oswajaniem zwierząt.

Patch 1.2.1 do Assassin’s Creed Origins zajmuje się również bugami związanymi z pływaniem łodzią, naprawia różne problemy ze spawaniem NPC oraz problemy wizualne występujące w HDR.

Pełna lista zmian dla aktualizacji 1.2.1 dostępna jest na oficjalnym forum Ubisoftu.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie