Dzisiaj Ubisoft ładuje do Asasynów nieco nowości

Dzisiaj Ubisoft ładuje do Asasynów nieco nowości
Newsy PC Polecamy! PS4 XOne

Przygotowanie do nadchodzącego dodatku.

Patch 1.2.0 do Assassin’s Creed Origins zostanie dzisiaj opublikowany na wszystkich platformach i zgodnie z informacjami od Ubisoftu, posiadacze PlayStation 4 i Xbox One powinni szykować się na pobranie 3 GB danych, a jeśli gracie na PC, przyjmiecie 1.2 GB danych (Steam) lub 2.6 GB (Uplay).

Jakie nowości? Nowa łątka przygotowuje grę na premierę pierwszego dodatku, zatytułowanego The Hidden Ones. Update dodaje nowe zadanie zatytułowane Threat. Ponadto czeka nas aktualizacja asortymentu skrzyni Heka, która wzbogaci go o przedmioty z pakietów Koszmar, Pierwsza Cywilizacja, Gladiator oraz Zwariowany Pakiet. Będzie też nowa opcja sprzedaży strojów w warsztatach tkaczy oraz sporo poprawek, których pełną listę znajdziecie w tym miejscu.

8 premier na nowy tydzień. Darmowa gra, mroczna przygoda z Polski i dużo walki

Sam dodatek The Hidden Ones również ma zostać udostępniony w styczniu, lecz jeszcze nie wiemy, kiedy konkretnie. DLC opowie on o tym, jak Bayek wspólnie z Asasynami stawił czoła Rzymianom, okupującym zupełnie nowy region w grze. Dodatek zaoferuje:

  • Całkowicie nową, rozbudowaną opowieść
  • Zwiększenie limitu poziomu z 40 do 45
  • Bezpłatny dostęp do dodatku The Hidden Ones dla posiadaczy Przepustki Sezonowej
Assassin’s Creed Origins – nowy dodatek.
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie