Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Nowy patch do FIFA 18 już na konsolach

Nie tylko posiadacze komputerów PC mogą już się cieszyć z ostatniej łatki do piłki od EA Sports. Patch 1.11 do FIFA 18 został udostępniony również na konsolach PS4 i Xbox One.

Electronic Arts potwierdza, że patch 1.11 do FIFA 18 wylądował również na konsolach. Update zawiera przede wszystkim kolejne poprawki dla FIFA Ultimate Team. Poniżej przypominamy wszystkie zmiany.

Patch 1.11 do FIFA 18 – zmiany PC/PS4/Xbox One
(niektóre dotyczące sterowania dotyczą PC)

Problemy rozwiązane w FIFA Ultimate Team:

  • W przypadku meczów zakończonych przed czasem i uznanych za walkower powtórki na kanale Mistrzostw FUT Champions czasem nieprawidłowo wskazywały drużynę przegraną.
    – Był to jedynie problem z wyświetlaniem na ekranach kanału Mistrzostw FUT i nie miał wpływu na rzeczywisty rezultat spotkania.
  • W przypadku zmiany ustawień kształtu siatki na inne niż domyślnie używane na aktywnym stadionie bramki nie były w ogóle wyświetlane.
  • Przyciski przełączania celu kamery na kanale Mistrzostw FUT pokazywały ikony przycisków kontrolera w przypadku sterowania klawiaturą.
  • Przyciski zmiany karty na ekranie nowych kart FUT pokazywały ikony przycisków kontrolera w przypadku sterowania klawiaturą.
    – Teraz można je również kliknąć myszą.

Zmiany dotyczące dźwięku, grafiki i prezentacji:

  • Zmiany wyświetlanych w grze flag Arsienału Tuła.
  • Zmiany wyświetlanych w grze strojów, herbu i flag Club America.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%