Patch 1.09 do Wiedźmina 3 dopiero w październiku?

0 komentarzy

Fani Wiedźmina czekają obecnie na kolejną łatkę, która załatwi m.in. sprawę romansów Geralta. Kiedy możemy się jej spodziewać?

Nadal nie znamy pełnej listy zmian, jakie wprowadzi patch 1.09 do Wiedźmina 3. Konkretna data premiery update’u również nie została podana do publicznej wiadomości.

Stawiamy jednak, że łatka przyjdzie do nas najpewniej na początku przyszłego miesiąca, co można wywnioskować z odpowiedzi Marcina Momota na pytanie jednego z graczy, który zapytał, czy ujrzymy ją dopiero z dwa tygodnie przed premierą pierwszego z płatnych DLC.

Nie ustaliliśmy jeszcze daty premiery patcha i wciąż pracujemy nad kilkoma rzeczami, lecz tak, zostanie on wypuszczony bliżej daty premiery dodatku Serca z Kamienia – pisze Marcin Momot na wiedźmińskim forum.

Skoro wspomniane DLC ma zostać wydane 13 października, można śmiało założyć, że patch 1.09 do Wiedźmina 3 zobaczymy najwcześniej na przełomie tego i przyszłego miesiąca. Raczej będzie to październik. Jak sądzicie?

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się