Patch 1.08 do Wiedźmina 3 nie naprawi błędu z wyścigami

Wczoraj pisaliśmy, jakie problemy mogą być rozwiązane przez patch 1.08 do Wiedźmina 3. Dzisiaj dla odmiany błąd, z którym aktualizacja się nie zmierzy.

Na wiedźmińskim forum pojawił się wątek, w którym opisano znikający quest w Velen. Chodzi o wyścigi Wrońce (Races: Crow’s Perch). Założyciel tematu wyjaśnia, że wziął z tablicy ogłoszeniowej świstek informujący o zadaniu, lecz postanowił wykonać je później. Niestety okazało się, że zadanie zniknęło i nie można go znaleźć w questach zaakceptowanych, wykonanych czy też na liście tych, które skończyły się naszą porażką.


Po prostu zadanie zniknęło i nie ma możliwości, by w jakikolwiek sposób je odtworzyć. Nie pomaga nawet rozmowa z postacią NPC, która powinna rozpocząć zaginione wyścigi. Gracz podkreśla, że błąd występuje na konsoli Xbox One, choć inni dodają, że zauważyli go również na PS4.

Marcin Momot niestety nie ma dobrych wieści dla osób, które natknęły się na taki problem. – Błąd zostanie naprawiony w przyszłości, lecz nie jesteśmy już w stanie zająć się nim w nadchodzącym patchu. Przepraszamy – pisze przedstawiciel polskiego studia na wiedźmińskim forum.

Dajcie znać, czy wyścigi Wrońce znikają również u Was i piszcie, co powinien naprawić patch 1.08 do Wiedźmina 3.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

10 Shares
Share10
+1
Tweet