Co naprawi patch 1.08 do Wiedźmina 3? Co jeszcze wiemy o NG+?

Zdradzono już, że patch 1.08 do Wiedźmina 3 powstaje, lecz pełna lista zmian nie została dotychczas ujawniona. Jednej możemy być jednak pewni, a kilku innych się domyślać.

W zeszłym tygodniu Marcin Momot potwierdził, że deweloperzy pracują nad nowym patchem do Dzikiego Gonu. Data premiery łatki oraz poprawki, jakie zostaną dzięki niej wprowadzone, nie zostały jeszcze ogłoszone.


Po patchu 1.07 gracze zgłaszają jednak kilka błędów, które pojawiły się w Wiedźminie 3, np. spadki płynności, padający wewnątrz budynków deszcz czy graficzne niedoróbki w przerywnikach z Ciri. Zapewne studio CD Projekt RED bacznie się przygląda wszystkim uwagom, które zgłaszają gracze i można się spodziewać, że patch 1.08 do Wiedźmina 3 będzie na nie receptą.

Jest jakiś pewniak? Nadchodząca aktualizacja na pewno naprawi błąd w zadaniu Złoto Głupców, które dostaliśmy w jednym z darmowych DLC. Żeby nie spoilerować questu wspomnimy jedynie, że część graczy narzeka na problem, przez który nie można podjąć interakcji ze świnką, co jest bardzo ważne dla powodzenia całej misji. – Przepraszamy za to – odpowiada Marcin Momot na wiedźmińskim forum dodając, że deweloperzy zajęli się już problemem, który zostanie naprawiony w niedalekiej przyszłości.

Miejmy zatem nadzieję, że patch 1.08 do Wiedźmina 3 nadejdzie jak najszybciej. Jak pojawią się jakieś konkrety, na pewno damy Wam znać.

Na koniec jeszcze jedna ciekawostka związana z trybem Nowa Gra Plus (NG+). Marcin Momot wyjaśniał ostatnio, że odpalając Wiedźmina 3 w takiej opcji zachowamy m.in. receptury alchemiczne. Jeden z graczy pyta teraz na forum gry, czy również stworzone wcześniej eliksiry zostaną przeniesione do NG+. Przedstawiciel polskiego studia odpowiada twierdząco, więc nie musimy się martwić, że włączając tryb Nowa Gra Plus stracimy nasze drogocenne miksturki.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

6 Shares
Share6
+1
Tweet