Asasyny połatane. Jest coś specjalnie dla PS4 Pro i Xbox One X

Ubisoft naprawia Asasynów.

Patch 1.0.3 do Assassin’s Creed Origins pojawił się już na wszystkich platformach, czyli komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

W przypadku PS4 należy pobrać 1,5 GB danych, kto gra na Xbox One niech szykuje 1,8 GB przestrzeni na HDD, a wersja PC aktualizacji zajmuje 1,3 GB na Uplay lub 1.1 GB na Steam.

Premiery gier w listopadzie. 11 gier, których nie można przegapić

Co nowego? Deweloper skupia się na poprawieniu wielu pomniejszych błędów, których lista została póki co przedstawiona jedynie w języku angielskim na tej stronie (jak pojawi się spolszczony spis, na pewno go opublikujemy).

Patch 1.0.3 do Assassin’s Creed Origins dodaje również kilka nowych efektów do wykorzystania w trybie fotograficznym oraz przynosi coś dla posiadaczy PS4 Pro i przyszłych właścicieli Xbox One X. W przypadku sprzętu od Sony mowa o dodanym wsparciu HDR, a jeśli chodzi o platformę Amerykanów, to już teraz Asasyny zostały wyposażone we wsparcie rozdzielczości 4K.

Posiadacze blaszaków mają natomiast poczuć wraz z instalacją łatki większą wydajność i stabilność Assassin’s Creed Origins. Zauważyliście jakąś poprawę?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.