Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Pad do PS5 prezentuje się okazale. Nowe zdjęcie DualSense

Gracze zauważyli w sieci kolejną fotkę pada do PS5, która wydaje się być prawdziwa. Kontroler jest niezwykle opływowy i …duży.

Dzisiaj mamy kolejną ciekawostkę dla osób oczekujących premiery PlayStation 5. Na Reddit wylądowało zdjęcie pada DualSense, którego pod koniec roku chwycimy w swoje ręce.

Kontroler jest futurystyczny jak sama konsola i zrywa z wizerunkiem padów DualShock. Kilka dni temu wrzucaliśmy newsa, w którym mogliśmy wizualnie porównać pady PS5 vs. PS4 i ten next-genowy jest zdecydowanie bardziej masywny i większy.

Najważniejsze, by nowy pad dobrze leżał w dłoniach i nie był za ciężki. Sama konsola PlayStation 5 jest bokserem wagi ciężkiej i wiadomo, że waży blisko 5 kg (a konkretnie – 4,78 kg w porównaniu do 2,8 kg premierowego modelu PlayStation 4).

PS5 DualSense

Oby do premiery, która nastąpi w okresie świątecznym 2020 roku. Dokładna data premiery PS5 nie została jeszcze ujawniona, choć niedawno w x-com pojawiła się karta produktu z ceną 2499 zł.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się