Pablo Schreiber rozmawiał z Marvelem o roli Wolverine’a. „To mój wymarzony casting”

Pablo Schreiber
Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Uniwersum

Pablo Schreiber poinformował, że prowadził z Marvelem rozmowy w sprawie zastąpienia Hugh Jackmana w roli Wolverine’a.

Jak na razie nie wiadomo wprawdzie, czy nowy projekt z uniwersum X-Menów jest w ogóle w planach Marvela. Aktor ujawnił jednak w podcaście Bingeworthy, że rozmawiał już na ten temat ze spółką:

„Widziałem dużo fanowskich pomysłów na casting. Kilka razy rozmawiałem z Marvelem w różnych momentach mojej kariery. Nigdy nie byliśmy w stanie znaleźć konsensusu, ale i tak chciałbym to zrobić.

Schreiber nie kryje zresztą, że to byłaby idealna rola; podkreśla, że już od dzieciństwa jest wielkim fanem Wolverine’a i przejęcie pałeczki po Hugh Jackmanie byłoby spełnieniem jego marzeń:

„To byłoby fantastyczne, to mój wymarzony casting. Tak naprawdę to mój ulubiony bohater, od dzieciństwa uwielbiam komiksy z nim. To trwa już tak długo, oczywiście byłoby to spełnienie marzeń.”

Niestety potencjalny reboot X-Menów jak na razie pozostaje owiany tajemnicą. Marvel oficjalnie przywraca jedynie poszczególnych bohaterów; dotyczy to choćby Profesora X w wykonaniu Patricka Stewarta, który pojawi się w filmie Doktor Strange w multiwersum tajemnic. Plotki głosiły wprawdzie, że w tytule zobaczymy również Wolverine’a, jednak dotychczas nie pojawiły się na ten temat żadne sprawdzone informacje.

Sam Pablo Schreiber w ostatnim czasie wcielił się w głównego bohatera serialu Halo, czyli Master Chiefa. Produkcja debiutuje już dzisiaj na platformie Paramount+.

Źródło zdjęcia: YouTube

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie