Twórcy Maxa Payne’a ogłaszają nową grę!

Twórcy Maxa Payne’a ogłaszają nową grę!
Newsy PC PS4 XOne

Ma być sporo akcji i filmowej narracji.

Remedy Entertainment oficjalnie zapowiedziało, że pracuje nad nową grą o tytule P7. Wydawcą został 505 Games, które będzie pomagać nie tylko w promocji i sprzedaży, ale też w rozwoju projektu.

P7 będzie grą akcji, w której nie zabraknie filmowych ujęć. Z tego zresztą słyną twórcy Maxa Payne’a, Alana Wake’a oraz Quantum Break. Produkcja zmierza na trzy platformy: PC, PS4 oraz XOne. Zwłaszcza konsola Sony jest tutaj zaskoczeniem, bowiem wcześniej Remedy tworzyło głównie dla Microsoftu. Ponadto dowiadujemy się, że gra będzie stworzona w całkiem nowym świecie, nie ma co liczyć na kontynuację wcześniej wymienionych hitów. Akcję obserwować będziemy z perspektywy trzeciej osoby.

Gra ma fascynującą fabułę i strukturę rozgrywki zaoferuje długie doświadczenie. P7 zawiera najbardziej głęboką i wyrafinowaną mechanikę rozgrywki w historii gier tworzonych przez Remedy, działając na autorskim silniku Northlight – napisało studio w komunikacie prasowym.

Pod względem graficznym o projekt nie musimy się martwić, bowiem wcześniejsze produkcje studia prezentowały wysokim poziom i działały właśnie w oparciu o silnik Northlight.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie