To już dziś. Nowy hit dołącza do Xbox Game Pass na konsole i PC

Control
Newsy PC Xbox Series Xbox Series S

Marzec jest niesamowicie ekscytującym miesiącem, jeżeli chodzi o nową ofertę abonamentu Xbox Game Pass. Po kilku ciekawych nowych grach przyszedł czas na jeden z największych hitów tego miesiąca. Do usługi na PC i konsolach została dołączona gra Control Ultimate Edition. Produkcja jest nie tylko dopieszczona pod każdym względem, ale zawiera również dodatki. Gotowi na wejście do Remedy Connected Universe?

Contro Ultimate Edition w Xbox Game Pass — gra dostępna

Oferta Xbox Game Pass na pierwszą połowę marca robi wrażenie. Do tej pory mieliśmy okazję zagrać w kilka naprawdę świetnych gier, jak choćby Warhammer 40K: Boltgun (i nie tylko), a teraz nadszedł czas na prawdziwe danie główne. Do usługi dołączyła bowiem gra Control w formie Ultimate Edition, czyli nowej, lepszej odsłonie. Gra nie tylko jest dostosowana do możliwości konsol nowej generacji (Xbox Series X|S), ale także zaopatrzono ją w dwa dodatki.

W pakiecie znajdziemy DLC w postaci pakietu “Fundament” oraz “WAŚ”. To idealny moment, aby zapoznać się z przygodami Jesse Faden. Zwłaszcza, że kolejna odsłona gry od Remedy jest już w drodze. Studio wykupiło pełnię praw do marki od 505 Games i szykuje dla graczy wiele dobrego. Powstać ma nie tylko pełnoprawna druga odsłona, ale także gra multiplayer. A wszystko to w ramach Remedy Connected Universe, czyli tym samym świecie, w którym dzieje się akcja m.in. Alan Wake 2. Brzmi szalenie?

Jeżeli interesują was inne gry z usługi Microsoftu, to możecie rzucić okiem choćby na NBA 2K24. Jasne, nie jest to może najlepsza odsłona serii, ale w dalszym ciągu to świetna propozycja dla fanów koszykówki i sportów drużynowych. Poza tym, o wszelkich nowościach ze świata Game Pass’a informujemy tutaj — bądźcie na bieżąco!

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie